E R L E B A C H O V A   C H A T A
2 3. - 29. 1.    2 0 0 5

F O T O G A L E R I E

 

Z i m n í   k u r z


Ústavu tělesné výchovy
2. a 3. Lékařské fakulty UK
Erlebachova chata, Rokytnice nad jizerou

 

 K u k a d l a m a   K l á r č i


   V neděli jsme nasedli do autobusu a nechali se v polospánku dopravit do Rokytnice nad Jizerou. Od starého mlýna nám rolba vyvezla bagáž a my jsme si udělali pěší výlet kolmo vzhůru na Lysou horu. Ale až na vrchol jsme nedošli a zapíchli jsme to na Erlebachově chatě.

   Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, že hlavní náplní celého sportovního týdne bylo lyžování.  Samozřejmě jsme občas jak se patří oslavily úspěšný den -  0 pádů na sjezdovkách, více než 2 km na běžkách atd.
   Ze Dvoraček nám každý den vozil ukrajinec Seržo na oranžovém ďábelském skútru výborné večeře ve várnicích, na které budeme ještě dlouhé měsíce vzpomínat.
   Ani sněhová vánice nás neminula a jeden den nám byl vyhlášen dokonce "zákaz vycházení". No to bychom samozřejmě nebyli my, kdyby se mezi námi nenašlo pár človíčků, kteří se rozhodli s přírodním živlem bojovat. Dopadlo to naštěstí dobře, nikdo neumrzl a zkoušky, které to zapřičinily už jsou v kapse. A doufám, že Lenčiny omrzliny patřily mezi reverzibilní regresní změny tkáně (pardon, to jsem si nemohla odpustit).
    Vedoucí kurzu (strejda Žak, Huron a Hani Milerová) přes den v žádném případě nelenili a co víc, nelenili ani při nočních společenských diskuzích o proběhlém dnu, a ani při těch ostatních diskuzích :-)

Hory byly moc fajn. Díky všem za prima zážitky!

Klárča

 

   Pozn.autora:  Podivuje se nad pravopisem, nechť čtenář přimhouří očka.

 

a k t u a l i z a c e

14. 2.   2 0 0 5

w e b m a s t e r

K l á r č a