P  R  O      V  Š  E  C  H  N  Y      S  T  U  D  E  N  T  Y     F  Y  Z  I  O  T  E  R  A  P  I  E

F  Y  Z  I  O  P  Á  R  T  Y     X    2 0 0 4
12. října 20004

 

fotogalerie

Dne 12.10.2004 se uskutečnilo od 20:00 tradiční setkání všech "fyzio" studentů. Vybrali jsme pro Vás restauraci Druhej svět nad stanicí metra Muzeum (Mezibranská 4, Praha 1, 110 00), a musíme všichni uznat, že to byl výběr dobrý!

Pivo teklo proudem, jídlo bylo výtečné, obsluha byla vstřícná a tolerovala i naše úchylné výstřelky.

  Hlavně tedy nutno zmínit nečekanou rozvernost letošních prváků, kteří se dostavili v plném počtu, nepili pouze svařáky a ještě ke všemu tropili veselé výtržnosti. Což jsme hned museli, my druháci "organizátoři" (chacha...), ihned dohánět. Kdo byl nepřítomen (ať už duševně či fyzicky) nechť si prohlédne pár snímků ve fotogalerii, která je vytvořena naprosto natvrdo a bez cenzury! 

  Když nebyl mezi druháky a třeťáky žádný muž ochotný pronést proslov, ujala se tohoto nelehkého úkolu magistra Jindřich a samozřejmě, že nezklamala. Po jejím projevu jsme se pěkně promíchali, pocinkali si panáky a pocintali se navzájem (také snad jenom panáky). Tuším o půlnoci (většina z Vás zná moje reference o těchto akcích, pro ty, kteří ještě něvědí - po nějaké době mívám vždy lehkou amnézii), se zaplatilo a šlo se dál. Cesta byla spletitá. Pak jsme skončili v Popokafepetlu v Mellantrichově ulici, kde se ještě pilo (ouvej) a tancovalo. No a doufám, že všichni nakonec v posledním momentě skončili v posteli (ať už hromadně, samostatně, ve svojí či v cizí...).

Díky za hojnou účast a veselý večer!

Za organizační tým „fyzio“
Klárča  

Jakékoliv příspěvky budou vítány! (text, foto...)

a k t u a l i z a c e

15. 10.   2 0 0 4

w e b m a s t e r

K l á r č a